Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Будівельні послуги 14 › Ремонт квартир, будинків, котеджів і приміщень 1 › Проектно-будівельні послуги 2 › Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій 1 › Дизайн інтер'єрів та екстер'єрів 3 › Бурові роботи, свердловина, колодязі, вода і каналізація › Теплоізоляція, звукоізоляція, гідроізоляція › Будівництво та ремонт доріг › Різне 17
договірна
30000 GBP
25000 GBP
Электрик 4, 5 разряда в Польшу
КатегоріїІнженерно-будівельніРізне
Місто обласного значення Київ
    22.05.2017 / 14:29
25000 GBP
Рабочий на завод Electrolux в Польшу
КатегоріїІнженерно-будівельніРізне
Місто обласного значення Київ
    22.05.2017 / 12:20
40000 GBP
40000 GBP
Главный механик в Белгород (Россия)
КатегоріїІнженерно-будівельніРізне
Місто обласного значення Київ
    22.05.2017 / 12:20
1
Коли доводиться стикатися з інженерними або будівельними послугами, то зазвичай це супроводжує стрес і великі фінансові витрати.

HandHunter допоможе Вам істотно скоротити витрати і зберегти в голові тільки позитивні думки!

Тому не поспішайте засмучуватися і відкривати кредити на будівництво. Все це може обійтися набагато дешевше!

У цій рубриці Ви зможете знайти досвідченого фахівця для будь-якого інженерно-будівельного завдання. Свої технічні питання можнавирішити за допомогою професійних інженерів, які готові виконати замовлення в найкоротші терміни, а також можна домовитися про виїзд фахівця додому (в офіс) для усунення неполадок на місці.
А, можливо, Вас вже давно цікавить будівництво власного котеджу, але фінансове питання завжди було якорем у цій справі? Спробуйте самі знайти необхідних майстрів і виповнити свою заповітну мрію.

Також в представленій категорії Ви зможете знайти необхідних майстрів в області ремонту, які допоможуть поліпшити житлові умови швидко і якісно, не вдаривши сильно по кишені.
Надіслати