Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Туристичні послуги 1 › Сауни та банні комплекси › Мистецтво і шоу-бізнес 1 › Організація свят, дозвілля › Ресторани і харчові підприємства 13 › Спортивні установи › Оформлення і упаковка подарунків › Картки знижок і купони, акції › Різне 9
20000 GBP
Упаковщик сладостей в Чехию
КатегоріїДозвілля та відпочинокРізне
Місто обласного значення Київ
    03.07.2017 / 16:21
15500 GBP
14000 GBP
1
Бути працьовитим і стрімко йти вгору по своїм кар'єрним сходам, звичайно, похвально. Адже рівень життя кожної людини в наш час прямо залежить від того, скільки часу вона приділяє роботі і наскільки кваліфікованим фахівцем є. Але в той же час варто не забувати про відпочинок, який є незамінним компонентом хорошого і продуктивного дня. Адже Ви, напевно, самі знаєте, що набагато краще працюється після гідного релаксу. Вам буде корисна ця рубрика саме для організації дозвілля, тому ми з упевненістю скажемо, що вона цікава кожному!

Кращі організатори дитячих свят, костюмованих вечірок,віденських балів, урочистих прийомів, весілля та інших заходів зареєстровані на нашому сервісі. Також тут Ви знайдете майстрівфехтування, fireshow, фокусників, ілюзіоністів, клоунів, ведучих,музикантів і багатьох інших фахівців у галузі розваг.
А якщо Ви сповнені ентузіазму і Вам хочеться відчути справжній адреналін, то радимо спробувати роупджампінг, стрибки з парашутом або спуск в каное. Інструкторів по таким розвагам Ви також зможете знайти саме в цій категорії.
Надіслати