Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Оренда житлової нерухомості › Оренда комерційної нерухомості › Оренда земельних ділянок 1 › Оренда нерухомості за кордоном › Експерти з нерухомості › Різне
договірна
test2
КатегоріїОренда, ріелториОренда земельних ділянок
Місто обласного значення Київ
    15.01.2017 / 18:43
1
Для того щоб здати або зняти нерухомість Вам більше не потрібно
користуватися допомогою дорогих агентств, які, в кращому випадку, обходяться в 10-15% від вартості самого приміщення.
У представленій категорії Ви можете самі виступати орендодавцем, щоб безпосередньо контактувати зі своїми клієнтами, не переплачуючи непотрібним посередникам. А також Ви можете скористатися послугами особистого ріелтора, який обійдеться значно дешевше, а користі принесе в багато разів більше. Адже приватні ріелтори відрізняються індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ви можете бути впевненим, що оплачений час вони використовують продуктивно, і Ви досягнете результату значно швидше.
Тим більше набагато приємніше домовлятися про щось з людьми, які будуть безпосередньо виконувати роботу, щоб уточнити всі необхідні деталі.
Також ця категорія стане корисною для тих, хто шукає приміщення для оренди і хоче співпрацювати безпосередньо з власником нерухомості.
Це звільнитьВас від переплачування послуг ріелтерської фірми і дозволить домовлятися про всі деталі відразу з орендодавцем.
Тому якщо Ви є ріелтором, орендодавцем або орендарем, ця рубрика допоможе істотно заощадити Ваш час і гроші!
Надіслати