Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Транспортна логістика 3 › Складські послуги 12 › Транспортні послуги 3 › Митні послуги › Кур'єрські послуги › Транспортні та складські послуги, загальне 2 › Супровід вантажів › Агенти з фрахтових операцій › Різне 4
16000 GBP
Упаковщик в Польшу
КатегоріїЛогістика та складСкладські послуги
Місто обласного значення Київ
    24.03.2017 / 17:11
25000 GBP
Фасовщик, упаковщик на колбасные цеха
КатегоріїЛогістика та складРізне
Місто обласного значення Київ
    06.02.2017 / 17:29
9 zł
РАБОТНИК НА СКЛАД H&M
КатегоріїЛогістика та складСкладські послуги
Місто обласного значення Київ
    12.01.2017 / 14:13
10 zł
1
Насправді, логістика не має ніякого відношення до логіки, як це може здатися через фонетичного звучання слів. Напевно, саме з цієї причини багато людей приписують їх до однієї категорії.
Логістика - це послуга, яка дозволяє знаходити оптимальний шлях поставки товарів від виробника до споживача, круговорот продукції, управління існуючими запасами, провіантом і багато іншого.
На перший погляд може здатися, що це зовсім легко і не вимагає якихось додаткових знань. Але досвідчені підприємці знають, що успішний бізнес неможливо побудувати без професійного логіста, який створить хорошу інфраструктуру руху товару.
Саме для тих, хто розуміє переваги фахівців з логістики, буде корисна ця рубрика. Тут Ви зможете знайти співробітника, як на одноразові проекти, так і на тривалу співпрацю, фахівця в офіс або на віддалену роботу. Достатньо всього лише раз скористатися послугами логіста і Ви більше не зможете сказати, що Ви і так впораєтеся без його допомоги.
Якщо ж Вас не цікавить логістика, то ця категорія може бути Вам корисною в питаннях складських послуг. Адже тут Ви зможете безпосередньо працювати з орендодавцями і самостійно встановлювати умови.
Надіслати