Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Курси › Освітні установи › Навчально-інформаційні послуги › Тренінги › Семінари › Репетитори 4 › Різне 2
договірна
договірна
репетитор
КатегоріїПослуги освіти, тренінгиРепетитори
Місто обласного значення Київ
    14.12.2016 / 02:09
1
Ніхто не буде сперечатися, що освіта в наш час вже не дає бажаного результату. Навчальні плани, складені ще в 1990-их роках не представляють ніякої цінності сьогодні, а нові пишуть тільки для окремих спеціальностей і то в тих випадках, якщо у викладачів є бажання. В економічному вузі Вас не навчать як стати успішним підприємцем, а для чого тоді там вчиться більшість студентів?
Такий вердикт справедливий не тільки до економічних напрямків, а й до більшості вищих закладів. Але не варто відразу звинувачувати освітню систему, адже яка б вона не була, тебе ніхто не змусить вчитися, якщо ти сам цього не забажаєш. Тому самоосвіта - це найкращий шлях до успішного майбутнього.

Саме для тих, хто дійсно бажає вчитися і отримувати практичні навички замість диплома, ми представляємо категорію тренінгів та освіти.
Тут Ви зможете скористатися послугами репетиторів, тренерів, різних наставників, а також практикуючих фахівців, які розкажуть і навчать тому, що Вам насправді стане в нагоді.

Тому досить нарікати на освітню систему,час думати про своє майбутнє разом з першокласними викладачами на сервісі HandHunter.
Надіслати