Пошук
Подати вакансію чи послугу
Увійти
УКР ENG РУС POL
› Юридичні послуги 2 › Бухгалтерія та аудит › Фінансові послуги › Оцінка та незалежна експертиза › Послуги у сфері екології › Консалтинг 1 › Кадрові послуги 1 › Організація та продаж бізнесу › Організація ділових поїздок › Послуги у сфері міграції 2 › Виготовлення печаток і штампів › Брокерські, посередницькі та агентські послуги 2 › Розробка технічної документації › Лінгвістичний переклад › Послуги для офісу › Організація виставок › Організація конференцій та форумів › Різне 1
договірна
договірна
Адвокат, юрист, юрисконсульт
КатегоріїДілові послугиЮридичні послуги
Місто обласного значення Київ
    01.05.2017 / 21:09
18000 GBP
договірна
Візова підтримка
КатегоріїДілові послугиПослуги у сфері міграції
Житомирська область, Житомирський район, Місто обласного значення Житомир
    23.12.2016 / 17:56
договірна
Реєстрація у всіх візових центрах України
КатегоріїДілові послугиПослуги у сфері міграції
Житомирська область, Житомирський район, Місто обласного значення Житомир
    23.12.2016 / 17:56
1
Консультанти - найбільш спірна професія, переваги якої може оцінити далеко не кожен. Адже далеко не всі розуміють, чому варто платити за звичайні поради або всього лише за те, що хтось поділиться з Вами своїм досвідом. Але вартість послуг хорошого фахівця обійдеться Вам набагато дешевше, ніж те, скільки можна буде заощадити, використавши його знання. Саме тому приватні підприємці часто наймають різних консультантів для прийняття важливого рішення.
На відміну від консультацій, послугами юриста або нотаріуса користувалася кожна доросла людина, принаймні, кілька разів в житті. Але ж куди приємніше мати свого власного юриста, який буде в курсі всіх Ваших справ і буде готовий допомогти в будь-яку хвилину. А також важливою обставиною є те, що Вам не доведеться переплачувати якийсь юридичній фірмі і послуги цих фахівців обійдуться значно дешевше. Кажуть, що незнання закону не звільняє від відповідальності, а в окремих випадках закон може бути навіть Вам на руку. Достатньо всього лише бути поінформованим.
У цій категорії Ви зможете знайти всіх необхідних фахівців з ніші "ділових послуг". А хто знає, можливо, лише одна порада консультанта допоможе вийти Вашому бізнесу на зовсім новий рівень?
Надіслати